TR
TR EN
Stok Kontrol
 


Hem leke tutmaz hem de uzun ömürlü olarak kanıtlanmış FibreGuard kumaşları, içten dışa doğru performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. FibreGuard, iç mimarlar ve tekstil mühendisleri tarafından yıllarca süren araştırma ve testler sonucu oluşmuştur. FibreGuard'da odak noktamız, günlük hayatın bizlere sunabileceği her şeye karşı dayanıklı kumaşlar oluşturmaktır.

YÜKSEK KALİTE, DAYANIKLI KUMAŞLAR

 FibreGuard etkisi kalıcıdır, yani kumaşlarınızdaki leke bırakmama özelliği, yıkama ve uzun süreli kullanımdan sonra da kalıcı olacaktır. Tüm FibreGuard kumaşları, dayanıklı, güvenilir ve tutarlı kalitede olduklarından emin olunması için bağımsız laboratuvarlarda çok sayıda tekstil testinden geçmektedir. Daha da önemlisi, bu tür kapsamlı testler, kumaşlarımızın kullanıldığı pazardan bağımsız olarak dünya standartlarını aştığını belgeler.

FİBREGUARD KUMAŞLAR ANTİMİKROBİAL Mİ ?

Evet, en yeni FibreGuard koleksiyonlarımızın çoğu (tümü değil) üretim sürecimiz sırasında uygulanan anti-mikrobiyal kaplamaya sahiptir. Bu, bakterilerin yayılmasını azaltarak mikroplara karşı ekstra bir güvenlik seviyesi sağlar.

 
 
 
 
 
İletişim
HOMEDEKOR GRUP TEKSTİL VE MOB. SAN.TİC. LTD.ŞTİ
Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı Sitesi J-1 Blok NO:147 Ümraniye/İstanbul
+90 216 593 42 47 siparis@homedekor.com.tr
Bizi Takip Edin
Hespera © 2017 Tüm hakları saklıdır.